Gå til indhold

ProductLife Group ApS

2022
Stiftet
Adresse
c/o Advokatfirmaet SmithKrag
August Bournonvilles Passage 1
1055 København K
Kort fortalt
ProductLife Group ApS blev etableret i 2022 og har adresse i København K. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 170 mio. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen ikke-finansielle holdingselskaber.
Direktion
Ejerforhold
ProductLife Group ApS
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
0
-10.000
-20.000
-30.000
-40.000
Likviditetsgrad
12%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-8%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
0%
Ikke tilfredsstillende
Likviditetsgrad
12%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-8%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
0%
Ikke tilfredsstillende
Beløb i DKK 1.000
Omsætning
2023
1
0

Resultatopgørelse

2025
2024
2023
2022
Omsætning--0-
Bruttofortjeneste170.005163.084-27-
Primært resultat-21.8327.082-27-10
Finansielle poster netto-11.927-5.344-1.246-1
Resultat før skat-33.7591.738-1.273-11
Årets resultat-33.902-3.298-993-8
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2023
2024
2025
200.000
150.000
100.000
50.000
0
-50.000
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
0
-10.000
-20.000
-30.000
-40.000

Aktiver

2025
2024
2023
2022
Immaterielle anlægsaktiver254.930166.180--
Materielle anlægsaktiver580243--
Finansielle anlægsaktiver1.128741176.53297.366
Anlægsaktiver i alt256.638167.164176.53297.366
Omsætningsaktiver33.51991.2641.805103
Aktiver i alt290.157258.428178.33697.468

Passiver

2025
2024
2023
2022
Egenkapital-1.07535.30645.03846.032
Langfristet gæld----
Kortfristet gæld289.699222.043133.29851.437
Passiver i alt290.157258.428178.33697.468
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2022
2023
2024
2025
300.000
250.000
200.000
150.000
100.000
50.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2022
2023
2024
2025
50.000
40.000
30.000
20.000
10.000
0
-10.000

Regnskabsperiode

2025
2024
2023
2022
Startdato2025-01-012024-01-012023-01-012022-05-04
Slutdato2025-12-312024-12-312023-12-312022-12-31