Gå til indhold

OXIA Club ApS

2021
Stiftet
1
Ansatte
Adresse
Ellestedvej 5
5853 Ørbæk
Kort fortalt
OXIA Club ApS blev etableret i 2021 og har adresse i Ørbæk. I 2026 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK -656.266. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen skønhedspleje og anden skønhedsbehandling.
Direktion
Ejerforhold
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
2026
3.000
2.000
1.000
0
-1.000
-2.000
Likviditetsgrad
4%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-22%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
53%
Meget god
Opgjort i fuldtidsækvivalenter (FTE)
Ansatte
, 2022 2023 2024 2025 2026 , 0 5 10 15 20
Likviditetsgrad
4%
Ikke tilfredsstillende
Afkastningsgrad
-22%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgrad
53%
Meget god
Beløb i DKK 1.000
Primært resultat
2022
2023
2024
2025
2026
3.000
2.000
1.000
0
-1.000
-2.000

Resultatopgørelse

2026
2025
2024
2023
2022
Omsætning-----
Bruttofortjeneste-65610.50211.5359.6575.664
Primært resultat-1.5642.4382.9582.387-158
Finansielle poster netto-55-115-113-233-7
Resultat før skat-1.6412.3232.8442.154-165
Årets resultat-1.6341.8122.2181.714-165
Beløb i DKK 1.000
Bruttofortjeneste
2022
2023
2024
2025
2026
15.000
10.000
5.000
0
-5.000
Beløb i DKK 1.000
Årets resultat
2022
2023
2024
2025
2026
3.000
2.000
1.000
0
-1.000
-2.000

Aktiver

2026
2025
2024
2023
2022
Immaterielle anlægsaktiver017092135178
Materielle anlægsaktiver6.8546.6335.8735.557437
Finansielle anlægsaktiver083760725
Anlægsaktiver i alt6.8546.8866.0425.6921.340
Omsætningsaktiver1121.1021.7581.1901.611
Aktiver i alt6.9667.9887.8006.8822.951

Passiver

2026
2025
2024
2023
2022
Egenkapital3.6734.8683.0561.588-125
Langfristet gæld01.6833.3104.0032.301
Kortfristet gæld3.1701.3251.3211.172775
Passiver i alt6.9667.9887.8006.8822.951
Beløb i DKK 1.000
Aktiver i alt
2022
2023
2024
2025
2026
8.000
6.000
4.000
2.000
0
Beløb i DKK 1.000
Egenkapital
2022
2023
2024
2025
2026
5.000
4.000
3.000
2.000
1.000
0
-1.000

Regnskabsperiode

2026
2025
2024
2023
2022
Startdato2025-07-012024-07-012023-07-012022-07-012021-04-22
Slutdato2026-06-302025-06-302024-06-302023-06-302022-06-30